skip to Main Content
06-43166065 na 18.00 uur
info@fraternitas.nl
Gymnastiekvereniging Fraternitas te Utrecht
Voor algemene vragen mail naar info@fraternitas.nl

Ons secretariaat is na 18.00 uur telefonisch bereikbaar op 06-43166065.

Vragen over de contributie?
marina@fraternitas.nl

Aanmelden als vrijwilliger? 
marielle@fraternitas.nl

Foto’s voor op de site?
fotos@fraternitas.nl

Kopij voor het Frat-blad?
kopij@fraternitas.nl

Wilt u lid worden of iemand aanmelden?
Neem dan eerst contact op met de desbetreffende train(st)er. De email – adressen vindt u hieronder.
Weet u niet wie u moet mailen? Kijk in het rooster in welke categorie en op welke locatie u terecht kunt.

Hans Delissen
voorzitter
voorzitter@fraternitas.nl

Vacature
secretaris
secretaris@fraternitas.nl

Clasineke Groenendijk (interim)
1e penningmeester
penningmeester@fraternitas.nl

Marina Luijkx
2e penningmeester
marina@fraternitas.nl

Joop van Raaij
bestuurslid, toestelcommissaris
joop@fraternitas.nl

Mariëlle van der Meer
bestuurslid, vrijwilligers
marielle@fraternitas.nl

Hantzen Duinstra-de Jong
bestuurslid
hantzen@fraternitas.nl

Elsemiek Versteegt
voorzitter van de trainster
elsemiek@fraternitas.nl

 

Antje van Oostveen
trainster acrogym
antje@fraternitas.nl

Danique Ultee
trainster acrogym
danique@fraternitas.nl

Eddy Yarally
trainer turnen heren, dames, jongens en Club Extra
eddy.yarally@fraternitas.nl

Elsemiek Versteegt
trainster turnen meisjes
elsemiek@fraternitas.nl

Hanke van Geffen
trainster turnen meisjes
hanke@fraternitas.nl

Jaimy Rademakers
trainster acrogym
jaimy@fraternitas.nl

Jildau Haberkiewicz
trainster acrogym
jildau@fraternitas.nl

Joana Ferrari
trainster turnen meisjes
joana@fraternitas.nl

Lenny de Heus
trainster turnen meisjes en damesconditie
lenny@fraternitas.nl

Qvinny Leemans
trainster acrogym
qvinny@fraternitas.nl

Shanna van Steensel van der Aa
trainster turnen meisjes en kleuters
shanna@fraternitas.nl

Suzanne Ekhart
trainster turnen meisjes
suzanne@fraternitas.nl

 

Bapke Slotboom
wedstrijdsecretaris
bapke@fraternitas.nl

Ria van Raaij
ledenadministratie
ledenadministratie@fraternitas.nl

Vertrouwenscontactpersoon:
Fraternitas heeft een eigen vertrouwenscontactpersoon.
Dit is Marja den Uijl .

Marja is bereikbaar via mcdenuijl@gmail.com.

Hier kun je lezen wat een vertrouwenscontactpersoon doet.

Back To Top
X