Voor algemene vragen mail naar info@fraternitas.nl

Ons secretariaat (Janneke Peerdeman) is na 18.00 uur telefonisch bereikbaar op 06-43166065. Postadres: Prijsseweg 33, 4105 LE  Culemborg

Vragen over de contributie?
jonneke@fraternitas.nl

Aanmelden als vrijwilliger? 
marielle@fraternitas.nl

Foto’s voor op de site?
fotos@fraternitas.nl

Kopij voor het Frat-blad?
kopij@fraternitas.nl

Wilt u lid worden of iemand aanmelden?
Neem dan eerst contact op met de desbetreffende train(st)er.
De email – adressen vindt u hieronder.
Weet u niet wie u moet mailen?
Kijk in het rooster in welke categorie en op welke locatie u terecht kunt.

Hans Delissen
voorzitter
voorzitter@fraternitas.nl

Janneke Peerdeman
secretaris
secretaris@fraternitas.nl

Clasineke Groenendijk
1e penningmeester
penningmeester@fraternitas.nl

Jonneke Kuperus
2e penningmeester
jonneke@fraternitas.nl

Joop van Raaij
bestuurslid, toestelcommissaris
joop@fraternitas.nl

Claudia de Groot
bestuurslid, zaalhuur
claudia@fraternitas.nl

Mariëlle van der Meer
bestuurslid, vrijwilligers
marielle@fraternitas.nl

Hantzen Duinstra-de Jong
bestuurslid
hantzen@fraternitas.nl

Marina Luijkx
voorzitter van de trainster
marina@fraternitas.nl

 

Antje van Oostveen
trainster acrogym
antje@fraternitas.nl

Dominique Baars
trainster turnen meisjes
dominique@fraternitas.nl

Eddy van der Rijst
trainers turnen heren
eddy@fraternitas.nl

Eddy Yarally
trainer dames, Club Extra en jongens
eddy.yarally@fraternitas.nl

Elsemiek Versteegt
trainster turnen meisjes
elsemiek@fraternitas.nl

Hester Mehagnoul
trainster acrogym
hester.mehagnoul@fraternitas.nl

Hester van der Rijst
trainster turnen meisjes
hester@fraternitas.nl

Lenny de Heus
trainster turnen meisjes en damesconditie
lenny@fraternitas.nl

Mandy de Heus
trainster turnen meisjes
mandy@fraternitas.nl

Mirjam den Uijl
trainster acrogym
mirjam@fraternitas.nl

Natascha Baars
trainster turnen meisjes
natascha@fraternitas.nl

Nicky van Steensel van der Aa
trainer jongens

nickyvansteensel@fraternitas.nl

Sarah Dirksen
trainster acrogym
sarah@fraternitas.nl

Shanna van Steensel van der Aa
trainster turnen meisjes
shanna@fraternitas.nl
 

Vera Geling
trainster dames
vera@fraternitas.nl
 

 

Marieke Erken
wedstrijdsecretaris
marieke@fraternitas.nl

Ria van Raaij
ledenadministratie
ledenadministratie@fraternitas.nl

Vertrouwens contact persoon:
Fraternitas heeft een eigen vertrouwens contact persoon.
Dit is Irene Meertens.

Irene is bereikbaar via irene@fraternitas.nl.