Seizoen 2017-2018:

04-11-2017
Springwedstrijden regio Mid West 
De uitslagen zullen spoedig volgen.


Seizoen 2016-2017:

20-05-2017
Individuele recreantendag 
Klik op de categorie voor de betreffende uitslagenlijst

Meisjes/Dames
Kabouter niveau 5 en 6
Pre-instap niveau 4 baan 2
Pre-instap 1 niveau 5
Pre-instap 1 niveau 6
Pre-instap 2 niveau 4 baan 4
Pre-instap 2 niveau 5 baan 1
Pre-instap 2 niveau 5 baan 3
Instap niveau 3
Instap niveau 4 baan 2
Instap niveau 4 baan 4
Pupil 1 niveau 3
Pupil 1 niveau 4
Pupil 2 niveau 2
Pupil 2 niveau 3
Jeugd 1 niveau 1
Jeugd 1 niveau 2
Jeugd 2 niveau 2
Junior en senior niveau 1 en 2
Talenten niveau

Jongens/Heren
Kabouter en pre-instap 1 niveau 6
(Pre)instap niveau 4 en 5
Instap en pupillen niveau 3 en 4
Jeugd, junior en senior

20-05-2017
Districtskampioenschap 5e divisie
Klik hier voor de uitslagen

15-04-2017
Regiofinale 5e divisie
Klik hier voor de uitslagen

15-04-2017
Clubteamwedstrijden 
Klik hier voor de uitslagen

25-03-2017
Tweede voorronde 5e divisie 
Klik hier voor de uitslagen

18-03-2017
Tweede plaatsingswedstrijd acrogym 
Klik hier voor de uitslagen

18-02-2017
Eerste voorronde 5e divisie 
Klik hier voor de uitslagen

11-02-2017
Eerste plaatsingswedstrijd acrogym 
Klik hier voor de uitslagen

29-10-2016
Springwedstrijden regio Mid West 
Klik hier voor de uitslagen


Seizoen 2015-2016:

18 en 19-06-2016
Open Kampioenschappen West Nederland (OKWN) acrogym 
Klik hier voor de uitslagen.

18-06-2016
Rayon toestelfinale divisie 4 t/m 6 
Klik hier voor de uitslagen van ronde 1 sprong
Klik hier voor de uitslagen van ronde 2 sprong
Klik hier voor de uitslagen van ronde 3 sprong
Klik hier voor de uitslagen van ronde 1 brug
Klik hier voor de uitslagen van ronde 2 brug
Klik hier voor de uitslagen van ronde 3 brug
Klik hier voor de uitslagen van ronde 1 balk
Klik hier voor de uitslagen van ronde 2 balk
Klik hier voor de uitslagen van ronde 3 balk
Klik hier voor de uitslagen van ronde 1 vloer
Klik hier voor de uitslagen van ronde 2 vloer
Klik hier voor de uitslagen van ronde 3 vloer

11-06-2016
Individuele recreantendag 
Klik op de categorie voor de betreffende uitslagenlijst
talenten
kabouter niveau 5
pre-instap 1 niveau 5
pre-instap 2 niveau 4
pre-instap niveau 5 groep 2
pre-instap niveau 6 groep 1
pre-instap niveau 6 groep 2
instap niveau 4 groep 1
instap niveau 4 groep 2
instap niveau 3
pupil 1 niveau 3
pupil 1 niveau 4
pupil 2 niveau 2
pupil 2 niveau 3
jeugd 1 niveau 2
jeugd 2-junior-senior niveau 1

04-06-2016
Districtfinale D1 en D2

Klik hier voor de uitslagen jeugd 1 D1

28-05-2016
Districtfinale 4e en 5e divisie

Klik hier voor de uitslagen jeugd 2 G
Klik hier voor de uitslagen junior F

21-05-2016
Regiofinale divisie 6

Klik hier voor de uitslagen.

23-04-2016
Regiofinale D1 en D2

Klik hier voor de uitslagen.

16-04-2016
Regiofinale 4e en 5e divisie

Klik hier voor de uitslagen.

06-02-2016
Plaatsingswedstrijd acrogym

Klik hier voor de uitslagen

30-01-2016
Voorronde voorgeschreven oefeningen D2 en D3

Klik hier voor instap D2
Klik hier voor pre-instap D2
Klik hier voor pre-instap D3 en instap D3
Klik hier voor pupil I D2 en pulil I D3
Klik hier voor pupil 2 D3 en pupil 2 D2

16-01-2016
Voorronde keuze en D1, D2 en D3

Klik hier voor ronde 1 (instap D1 en junior F)
Klik hier voor ronde 2 (jeugd 1 D2 en jeugd 1 D3)
Klik hier voor ronde 3 (junior E en jeugd 2 G)
Klik hier voor ronde 4 (senior F en jeugd 2 H)
Klik hier voor ronde 5 (senior E en junior G)

12-12-2015
Onderlinge wedstrijden

Klik hier voor de uitslagen van ronde 1
Klik hier voor de uitslagen van ronde 2
Klik hier voor de uitslagen van ronde 3
Klik hier voor de uitslagen van ronde 4 (en acrogymselectie)
Klik hier voor de uitslagen van ronde 5


Seizoen 2014-2015:

27-06-2015
Rayon toestelfinale 

Klik hier voor de uitslagen van ronde 1 sprong
Klik hier voor de uitslagen van ronde 1 brug
Klik hier voor de uitslagen van ronde 1 balk
Klik hier voor de uitslagen van ronde 1 vloer
Klik hier voor de uitslagen van ronde 2 sprong
Klik hier voor de uitslagen van ronde 2 brug
Klik hier voor de uitslagen van ronde 2 balk
Klik hier voor de uitslagen van ronde 2 vloer
Klik hier voor de uitslagen van ronde 3 sprong
Klik hier voor de uitslagen van ronde 3 brug
Klik hier voor de uitslagen van ronde 3 balk
Klik hier voor de uitslagen van ronde 3 vloer

06-06-2015
Districtfinale D1 en D2 

Klik hier voor de uitslagen.

30-05-2015
Districtfinale 4e en 5e divisie 

Klik hier voor de uitslagen.

30-05-2015
Individuele recreantendag 

Klik hier voor de uitslagen.

25-04-2015
Regiofinale D1 en D2 

Klik hier voor de uitslagen.

18-04-2015
Regiofinale 4e en 5e divisie 
Klik hier voor de uitslagen.

28-03-2015
Regio clubteamwedstrijden

Klik hier voor de uitslagen.

28-03-2015
2e voorronde D2 en D3 
Klik hier voor de uitslagen van pre-instap D2
Klik hier voor de uitslagen van instap D2
Klik hier voor de uitslagen van pupil I D2
Klik hier voor de uitslagen van pupil II D2

21-03-2015
3e voorronde divisie 4, 5, 6 en D1 

Klik hier voor uitslagen van instap D1 – jeugd 1 D2 – jeugd 1 F – junior E
Klik hier voor uitslagen van pupil 1 D1 – pupil 2 D1
Klik hier voor uitslagen van jeugd 2 G – senior E
Klik hier voor uitslagen van senior F – junior en senior divisie 7
Klik hier voor uitslagen van senior D – junior F

14-02-2015
2e voorronde divisie 4, 5, 6 en D1

Klik hier voor de uitslagen van ronde 1
Klik hier voor de uitslagen van ronde 2
Klik hier voor de uitslagen van ronde 3
Klik hier voor de uitslagen van ronde 4

07-02-2015
1e voorronde D2 en D3 

Klik hier voor de uitslagen van instap D2
Klik hier voor de uitslagen van pre instap D2
Klik hier voor de uitslagen van pupil 1D2 en pupil 2 D2

31-01-2015
1e voorronde divisie 4, 5, 6 en D1 

Klik hier voor de uitslagen van ronde 1
Klik hier voor de uitslagen van ronde 2
Klik hier voor de uitslagen van ronde 3
Klik hier voor de uitslagen van ronde 4

13-12-2014
Onderlinge wedstrijden 

Klik hier voor de uitslagen.

22-11-14
Rayon teamwedstrijden
Klik hier voor de uitslagen van jeugd D2
Klik hier voor de uitslagen van suppl. F
Klik hier voor de uitslagen van suppl. H