Algemene informatie

Meisjes
Vanaf 6 jaar zijn de meisjes en jongenslessen apart. Er wordt dan aan de toestellen gewerkt en dat is voor meisjes anders dan voor jongens. Meisjes doen brug-ongelijk, balk, vloer en sprong. Veel leden nemen jaarlijks deel aan verschillende wedstrijden, die per niveau worden georganiseerd door o.a. de regio Midden Nederland. Eén keer per jaar is er een onderlinge wedstrijd waar alle leden van de vereniging het tegen elkaar opnemen. De wedstrijdkleding kun je ook op deze site vinden.

Dames
Voor de dames vanaf 16 jaar is er binnen onze vereniging de mogelijkheid om deel te nemen aan de damesles.
Dinsdagavond van 21.30 – 23.00 uur wordt er hard gewerkt aan de toestellen in de turnhal Welgelegen, Grebbeberglaan 1 in Utrecht.
Wat de leeftijd betreft zijn er geen grenzen, het is wel leuk als je wat turnervaring hebt. Kom gerust eens kijken en meedoen. Of mail naar de trainer Rien den Uyl (rien@fraternitas.nl).

Lesrooster

Burgemeester Fockema Andreaelaan (zaal 1 en 2)
maandag 17:00-18:00 4 – 7 jaar Shanna van Steensel van der Aa
shanna@fraternitas.nl
maandag 18:00-19:00 8 – 9 jaar Shanna van Steensel van der Aa
shanna@fraternitas.nl
maandag 19:00-20:15 10 – 14 jaar Shanna van Steensel van der Aa
shanna@fraternitas.nl
St. Bonifaciusstraat t/o nr.17
dinsdag 16:30-17:30 6 – 8 jaar Natascha Baars
natascha@fraternitas.nl
dinsdag 17:30-18:30 9 – 11 jaar Natascha Baars
natascha@fraternitas.nl
dinsdag 18:30-19:45 vanaf 12 jaar Natascha Baars
natascha@fraternitas.nl
Oude Kerkstraat
woensdag 16:45-17:45 5 – 7 jaar Dominique Baars
dominique@fraternitas.nl
woensdag 17:45-18:45 8 – 10 jaar Dominique Baars
dominique@fraternitas.nl
donderdag 16:30-17:30 4 – 7 jaar Shanna van Steensel van der Aa
shanna@fraternitas.nl
donderdag 17:30-18:30 8 – 9 jaar Shanna van Steensel van der Aa
shanna@fraternitas.nl
donderdag 18:30-19:30 10 – 12 jaar Shanna van Steensel van der Aa
shanna@fraternitas.nl
vrijdag 16:15-17:15 5 – 7 jaar
vrijdag 17:15-18:15 8 – 9 jaar
vrijdag 18:15-19:15 10 – 14 jaar
Nolenslaan 33b
maandag 17:00-18:00 4 – 7 jaar Elsemiek Versteegt
elsemiek@fraternitas.nl
maandag 18:00-19:00 vanaf 8 jaar Elsemiek Versteegt
elsemiek@fraternitas.nl
vrijdag 16:00-17:00 6 – 7 jaar Mandy de Heus
mandy@fraternitas.nl
vrijdag 17:00-18:00 8 – 9 jaar Mandy de Heus
mandy@fraternitas.nl
vrijdag 18:00-19:00 10 – 11 jaar Lenny de Heus
lenny@fraternitas.nl
vrijdag 19:00-20:15 vanaf 12 jaar Lenny de Heus
lenny@fraternitas.nl
Turnhal (Grebbeberglaan 1)
dinsdag 21:30-23:00 vanaf 16 jaar Eddy Yarally
eddy.yarally@fraternitas.nl
woensdag 20:30-22:30 vanaf 16 jaar Vera Geling
vera@fraternitas.nl

Lid worden?

Neem contact op met de desbetreffende train(st)er om te kijken of er plek is en er proeflessen kunnen worden gevolgd. De kosten van de les zijn te vinden bij de contributieregeling.

Onze trainers zullen zo snel mogelijk reageren, maar dit is niet altijd binnen 1 of 2 dagen. Het lesgeven is voor onze trainers een hobby, dus zij doen dat naast hun werk/studie.

De inschrijving als lid gebeurt ook via de train(st)er.

Terug naar boven